E-mail: ef@unze.ba / Tel: (+387 32) 460 467, 460 444
E-mail: ef@unze.ba / Tel: (+387 32) 460 467, 460 444

OBAVIJEŠTENJE O REALIZACIJI ZAVRŠNOG ISPITA - II ROK IZ PREDMETA POSLOVNA INFORMATIKA

Poštovane kolege studenti,

Obaviještavam vas da će se realizacija završnog ispita – II rok iz predmeta Poslovna informatika organizovati 09.07.2021. godine (petak) u periodu od 08:45 do 13:20 sati.

Studenti će biti podjeljenu u 4 grupa.

U nastavku je satnica po kojoj će se realizovati provjera zananja po grupama.

I grupa    08:45-09:45
II grupa   10:05-11:05
III grupa  11:25-12:25

ISPITU MOGU PRISTUPITI SAMO STUDENTI KOJI SU IZVRŠILI PRIJAVU ZA ISPIT U STUDENTSKI INFORMACIONI SISTEM

V.prof. dr Faruk Unkić

I grupa

  1. Bajrić Armin
  2. Čamo Armin
  3. Faljić Ahmed
  4. Fetahović Ajdin
  5. Sivac Lamija
  6. Haskić Eman
  7. Krivokapa Dženan
  8. Kubura Abdullah
  9. Lendo Ramiz
  10. Manjušak Edin
  11. Mehinagić Emir
  12. Šabić Kerim
  13. Tutmić Harun
  14. Zagić Ajdin
  15. Adilović Aiša
  16. Agić Indira
  17. Karalić Maida
  18. Aščić Dženana
  19. Avdić Berina
  20. Gavranović Lejla
  21. Bečić Nadira
  22. Bekrić Almina
  23. Bektaš Enisa
  24. Bešo Elma
  25. Brkić Lejla
  26. Čagalj Fatima
  27. Čejvan Merima
  28. Čelebić Amina
  29. Duraković Lamija
  30. Duvnjak Ajla
  31. Lemeš Džana

II grupa

  1. Đulan Đenita
  2. Karić Amina
  3. Zahirović Ajna
  4. Filan Ajša
  5. Habibović Aldina
  6. Jurić Antonija
  7. Imamović Nejra
  8. Indžić Džejlana
  9. Muhić Sara
  10. Kajtaz Merisa
  11. Kalabić Amna
  12. Karasalihović Berina
  13. Arapović Adil
  14. Dugalić Ajdin
  15. Pašalić Amila
  16. Smriko Elma
  17. Konjalić Aida
  18. Softić Fatima
  19. Krehmić Hanan
  20. Kubura Elma
  21. Lušija Dželila
  22. Kaknjo Elvedina
  23. Mekić Đemila
  24. Islambegović Amel
  25. Krehmić Nadina
  26. Šeper Imran
  27. Nikontović Sadeta
  28. Pašanbegović Lejla
  29. Pipo Džemal
  30. Plasto Sedin
  31. Ljajić Adela

III grupa

  1. Sitnić Asim
  2. Smajić Vahida
  3. Spahić Anesa
  4. Šego Munisa
  5. Tarakčija Dženana
  6. Telalović Alma
  7. Begagić Ilma
  8. Bašić Delila
  9. Vehab Elmin
  10. Vračo Ajla
  11. Zečević Ajla
  12. Zilić Amila
  13. Žužić Sara
  14. Čičak Lamija
  15. Ahmić Rezija
  16. Aličković Ajla
  17. Bilanović Belkisa
  18. Bukvić Lejla
  19. Čeliković Irma
  20. Mandžuka Ramiz
  21. Mehić Ajla
  22. Smajlović Edna
  23. Alihodžić Ermina
  24. Alispahić Jasmina
  25. Mašić Ibrahim
  26. Dendić Senida
  27. Husejnović Jusuf
  28. Marić Filip
  29. Mizdrak Zlatan
  30. Salijević Ervin
  31. Ljubović Amina

Arhiva